fbpx

nasi specjaliści

Małgorzata Kujda

Lekarz Dentysta

Właścicielka kliniki Prime Dental we Wrocławiu, a z zamiłowania pasjonatka endodoncji i implantoprotetyki. 

Przygotowuje dla Pacjentów indywidualne plany leczeń.Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko- Stomatologicznym we Wrocławiu. Jako członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od lat zajmuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym) przy użyciu mikroskopu, nawet tych najtrudniejszych przypadków. Dużo czasu poświęca na doskonaleniu nowoczesnych metod leczenia. Od początku swojej kariery zajmuje się również stomatologią estetyczną, protetyką oraz implantoprotetyką.

Przykłada dużą uwagę do detali, stąd uśmiechy jej pacjentów są tak szczegółowo zaprojektowane.

Jej pasją, oprócz stomatologii, jest jazda konna oraz jej psy. Bardzo lubi piec i gotować dla bliskich.

Malgorzata Kujda Prime Dental

Agnieszka Kurczab

Lekarz Ortodonta

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2013 roku. Wiedzę z zakresu ortodoncji nieustannie poszerza na szkoleniach w Polsce i poza granicami kraju.  Zdobyła tytuł “Master of Studies in Orthodontics” w Austrii. W swojej pracy zwraca uwagę na indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz milą i przyjazną atmosferę podczas leczenia. Bardzo szczegółowo omawia plany leczenia z pacjentami poświęcając temu dużo uwagi. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, medytuje i podróżuje po świecie.

Agnieszka Kurczab Prime Dental

Małgorzata Gawryluk

Lekarz Dentysta

Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i endoprotetyką. Poszerza swoje umiejętności również w zakresie stomatologii estetycznej by zapewnić piękny uśmiech swoim pacjentom. Jej zaangażowanie w pracę i serdeczny uśmiech doceniają nawet najbardziej wrażliwi pacjenci.  W czasie wolnym uprawia wspinaczkę sportową, slack line, czasem szkicuje i eksperymentuje z akrylami. 

Malgorzata Gawryluk Prime Dental

Grzegorz Grodoń

Chirurg Stomatologiczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej uzyskał w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Autor artykułów w krajowych czasopismach medycznych. Aktywny członek ITI (International Team for Implantology), PTTK i PZSS. W codziennej pracy stara się zminimalizować u swoich pacjentów nieprzyjemne odczucia związane z leczeniem. Lubi czytać fantastykę, w szczególności polską. Uwielbia słuchać o historii, zwłaszcza średniowiecza. Kocha chodzić po górach, a najbliżej ma w Sudety.

Grzegorz Grodon Prime Dental

Eugeniusz Nosow

Chirurg Stomatologiczny

Jeden z pionierów nowoczesnej implantologii.  Członek International Congress of Oral Implantologists, Gesellschaft fur Orale Implantologie, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Jamy Ustnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Prelegent wielu szkoleń i sympozjów w Polsce jak i za granicą. Został trzykrotnie nagrodzony  statuetką „Kryształowy Tytan”, która przyznawana jest najlepszym lekarzom w dziedzinie implantologii. Zawsze dba o dobre samopoczucie pacjenta w trakcie zabiegu oraz po jego zakończeniu. Stara się wykonywać zabiegi implantologiczne minimalnie inwazyjnie, co gwarantuje bardzo dobre gojenie. W wolnym czasie zajmuje się gotowaniem i eksperymentowaniem w kuchni, sprawdzając nowe przepisy.

Eugeniusz Nosow Prime Dental

Justyna Sadlik

Lekarz Dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji mikroskopowej. Precyzja i najwyższa jakość to wyznaczniki każdej pracy protetycznej tworzonej przez dr Justynę. Swoją wiedzę stomatologiczną stale poszerza uczestnicząc na licznych kursach i konferencjach. Poza pracą pasjonują ją wędrówki po górach, a aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to nieodzowny element wolnego popołudnia.

Justyna Sadlik
Dominika Kondracka Prime Dental

Dominika Kondracka

Asystentka i Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W swojej pracy do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie. Jako higienistka stomatologiczna chce przekazać każdemu Pacjentowi, jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej. Codziennie instruuje Pacjentów jak dbać o jamę ustną i sprawia, że po wybielaniu gabinetowym każdy Pacjent wychodzi ze śnieżnobiałym i szerokim uśmiechem.

Wspiera pracę lekarzy  przy zabiegach implantologicznych, protetycznych, endodontycznych oraz stomatologii zachowawczej. Jej ulubioną formą relaksu są wielokilometrowe spacery w towarzystwie psa.

Agata Kuczmaszewska Prime Dental

Agata Kuczmaszewska

Asystentka Stomatologiczna

Najczęściej asystuje przy zabiegach ortodontycznych sprawiając, że każda wizyta przebiega sprawnie. Dba o naszych Pacjentów również podczas zabiegów z dziedziny leczenia zachowawczego oraz leczenia kanałowego pod mikroskopem.  Prywatnie jej pasją jest fotografia. 

Klaudia Kotlicka

Menadżer Rejestracji i Marketingu

Ukończyła trzy fakultety z dziedziny marketingu i poprawnej polszczyzny na Uniwersytecie Wrocławskim i na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach.
W swojej pracy dąży do udoskonalenia metod obsługi Pacjenta na najwyższym poziomie.
Jej największą pasją oprócz pracy w klinice jest wizaż. Każdą swoją wolną chwilę przeznacza na upiększanie innych kobiet.

 

Klaudia Kotlicka Prime Dental

Katarzyna Hankus

Rejestratorka Medyczna

Ukończyła Filologię Hiszpańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Biegle posługuje się językiem hiszpańskim oraz angielskim. W swojej pracy bardzo lubi pracę z ludźmi, która daje jej poczucie satysfakcji i spełnienia zawodowego. Poznawanie innych kultur i dalekich zakątków świata to jej pasja, która pozwala poszerzyć jej umiejętności językowe.

 

Katarzyna Hankus Prime Dental