fbpx

Nasz Zespół

Małgorzata Kujda

Lekarz Dentysta

Właścicielka kliniki Prime Dental we Wrocławiu, a z zamiłowania pasjonatka endodoncji i implantoprotetyki. 

Przygotowuje dla Pacjentów indywidualne plany leczeń.Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko- Stomatologicznym we Wrocławiu. Jako członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od lat zajmuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym) przy użyciu mikroskopu, nawet tych najtrudniejszych przypadków. Dużo czasu poświęca na doskonaleniu nowoczesnych metod leczenia. Od początku swojej kariery zajmuje się również stomatologią estetyczną, protetyką oraz implantoprotetyką.

Przykłada dużą uwagę do detali, stąd uśmiechy jej pacjentów są tak szczegółowo zaprojektowane.

Jej pasją, oprócz stomatologii, jest jazda konna oraz jej psy. Bardzo lubi piec i gotować dla bliskich.

Malgorzata Kujda Prime Dental

Agnieszka Kurczab

Master of Studies in Orthodontics – Lekarz Zajmujący się Leczeniem Ortodontycznym

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2013 roku. Wiedzę z zakresu ortodoncji nieustannie poszerza na szkoleniach w Polsce i poza granicami kraju.  Zdobyła tytuł “Master of Studies in Orthodontics” w Austrii. W swojej pracy zwraca uwagę na indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz milą i przyjazną atmosferę podczas leczenia. Bardzo szczegółowo omawia plany leczenia z pacjentami poświęcając temu dużo uwagi. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, medytuje i podróżuje po świecie.

Agnieszka Kurczab Prime Dental

Ewa Woszczyk

Lekarz Dentysta Specjalista Ortodoncji

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 roku otrzymała nagrodę Naczelnej Rady Lekarskiej oraz nagrodę im. prof. Władysława Szenajcha Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie za najlepszy wynik Lekarsko­‑Dentystycznego Egzaminu Końcowego i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji. Swoją wiedzę stale poszerza poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kursach. Od zawsze ortodoncja była dla niej najbardziej fascynującą dziedziną stomatologii. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i kompleksowo. W swojej pracy najbardziej satysfakcjonują ją metamorfozy Pacjentów, ich szczery, zdrowy i piękny uśmiech. Swój wolny czas poświęca na rozwój swoich pasji. Jazda konna i strzelectwo – to ulubiona forma aktywności fizycznej. W wolnym czasie lubi podróżować i zwiedzać odległe zakątki świata.

Ewa Woszczyk Specjalista Ortodoncji Prime Dental

Grzegorz Grodoń

Chirurg Stomatologiczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej uzyskał w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Autor artykułów w krajowych czasopismach medycznych. Aktywny członek ITI (International Team for Implantology), PTTK i PZSS. W codziennej pracy stara się zminimalizować u swoich pacjentów nieprzyjemne odczucia związane z leczeniem. Lubi czytać fantastykę, w szczególności polską. Uwielbia słuchać o historii, zwłaszcza średniowiecza. Kocha chodzić po górach, a najbliżej ma w Sudety.

Grzegorz Grodon Prime Dental

Eugeniusz Nosow

Doktor Nauk Medycznych

Jeden z pionierów nowoczesnej implantologii.  Członek International Congress of Oral Implantologists, Gesellschaft fur Orale Implantologie, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Jamy Ustnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Prelegent wielu szkoleń i sympozjów w Polsce jak i za granicą. Został trzykrotnie nagrodzony  statuetką „Kryształowy Tytan”, która przyznawana jest najlepszym lekarzom w dziedzinie implantologii. Zawsze dba o dobre samopoczucie pacjenta w trakcie zabiegu oraz po jego zakończeniu. Stara się wykonywać zabiegi implantologiczne minimalnie inwazyjnie, co gwarantuje bardzo dobre gojenie. W wolnym czasie zajmuje się gotowaniem i eksperymentowaniem w kuchni, sprawdzając nowe przepisy.

Eugeniusz Nosow Prime Dental

Małgorzata Gawryluk

Lekarz Dentysta

Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i endoprotetyką. Poszerza swoje umiejętności również w zakresie stomatologii estetycznej by zapewnić piękny uśmiech swoim pacjentom. Jej zaangażowanie w pracę i serdeczny uśmiech doceniają nawet najbardziej wrażliwi pacjenci.  W czasie wolnym uprawia wspinaczkę sportową, slack line, czasem szkicuje i eksperymentuje z akrylami. 

Malgorzata Gawryluk Prime Dental

Justyna Sadlik

Lekarz Dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji mikroskopowej. Precyzja i najwyższa jakość to wyznaczniki każdej pracy protetycznej tworzonej przez dr Justynę. Swoją wiedzę stomatologiczną stale poszerza uczestnicząc na licznych kursach i konferencjach. Poza pracą pasjonują ją wędrówki po górach, a aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to nieodzowny element wolnego popołudnia.

Justyna Sadlik

Monika Wojciechowska

Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną i protetyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Istotna jest dla niej praca w powiększeniu, która umożliwia jej precyzję i staranność wykonywanych procedur. W codziennej praktyce wykazuje się empatią i pomaga pacjentom zredukować stres związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym.
W wolnym czasie ćwiczy jogę i uwielbia długie wycieczki rowerowe.
Monika Wojciechowska

Lidia Marzec

Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym (kanałowym) pod mikroskopem, leczeniu zachowawczym i protetyce. Podczas każdej wizyty najważniejszy jest dla niej komfort Pacjenta.
Już w trakcie studiów interesowała się holistycznym podejściem do Pacjenta i dołączyła do grupy: „Lecz człowieka, nie chorobę”, gdzie pogłębiała wiedzę na temat relacji międzyludzkich, szczególnie na linii lekarz-pacjent.
Liczne kursy o dentofobii oraz ogromna empatia doktor Marzec, pomagają Pacjentom przełamać lęki i zrelaksować się na fotelu stomatologicznym.
Lek. dent. Lidia Marzec przyjmuje zarówno  Pacjentów dorosłych jak i tych najmłodszych.
Endodoncja mikroskopowa to jej ulubiona dziedzina stomatologii, wciąż zdobywa nowe umiejętności i wiedzę w tym zakresie.
Oprócz dbania o piękny uśmiech, doktor Marzec dba o skórę naszych Pacjentów, wykonując małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej typu mezoterapia iPRF – czyli materiałem pozyskiwanym z własnej krwi Pacjenta. Dzięki czemu Pacjenci mogą cieszyć się elastycznością, świeżością i młodym wyglądem skóry.

Taniec, a w szczególności zouk to jedna z największych miłości naszej doktor. Oprócz spełniania się na parkiecie, regularnie praktykuje jogę.

Dr Lidia Marzec

Hanna Nieścior

Fizjoterapeutka Stomatologiczna


Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Już w trakcie studiów zaczęła pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach – terapii powięziowej FDM, terapii manualnej wg dra Ackermanna, terapii Cranio-Sacralnej czy fizjoterapii stomatologicznej Master Level. W naszej klinice Haniauzupełnia leczenie stomatologiczne o fizjoterapię na której pozwala  pozbyć się dolegliwości związanych z nieprawidłową pracą stawów skroniowo-żuchwowych (m.in.:. bruksizm, migreny, szumy uszne, urazy w obrębie narządu żucia czy zwiększone napięcie mięśni). Poza pracą w Prime Dental edukuje przyszłych masażystów w szkole policealnej.

W wolnej chwili aktywnie spędza czas w gronie najbliższych, a wieczorami grywa z rodziną w planszówki i eksperymentuje w kuchni.

Hanna Niescior Fizjoterapeutka Stomatologiczna Prime Dental

Małgorzata Tomaszewska

Lekarz Dentysta

W 2013 roku ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od tego czasu stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szczególnie skupiając się na stomatologii estetycznej, mikroskopowej endodoncji oraz protetyce stomatologicznej. W 2016 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, starając się wykorzystywać najnowsze metody leczenia i diagnostyki.

W wolnym czasie lubi chodzić po górach, zdobyła Koronę Gór Polskich, pasjonują ją również podróże.

Malgorzata Tomaszewska
Dominika Kondracka Prime Dental

Dominika Kondracka

Asystentka i Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W swojej pracy do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie. Jako higienistka stomatologiczna chce przekazać każdemu Pacjentowi, jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej. Codziennie instruuje Pacjentów jak dbać o jamę ustną i sprawia, że po wybielaniu gabinetowym każdy Pacjent wychodzi ze śnieżnobiałym i szerokim uśmiechem.

Wspiera pracę lekarzy  przy zabiegach implantologicznych, protetycznych, endodontycznych oraz stomatologii zachowawczej. Jej ulubioną formą relaksu są wielokilometrowe spacery w towarzystwie psa.

Agata Kuczmaszewska Prime Dental

Agata Kuczmaszewska

Asystentka Stomatologiczna

Najczęściej asystuje przy zabiegach ortodontycznych sprawiając, że każda wizyta przebiega sprawnie. Dba o naszych Pacjentów również podczas zabiegów z dziedziny leczenia zachowawczego oraz leczenia kanałowego pod mikroskopem.  Prywatnie jej pasją jest fotografia. 

Wiktoria Klaus

Wiktoria Klaus

Asystentka Stomatologiczna

Jako asystentka stomatologiczna pracuje już kilka lat, jednocześnie łącząc pracę oraz studia magisterskie. Wiktoria ukończyła filologię angielską, co pozwala jej na swobodną komunikację z Pacjentem, zwłaszcza zza granicy. Jest osobą pozytywną, otwartą na świat i ludzi, a przede wszystkim – empatyczną. W pracy jako asystentka stomatologiczna najbardziej ceni sobie – kontakt z drugą osobą. 

Z zamiłowania podróżniczka, lubiąca dalekie podróże i smakosz kuchni całego świata. Poza pracą uwielbia czytać książki, zwłaszcza z dziedziny rozwoju osobistego. 

Angela Mikula Prime Dental

Angela Mikuła

Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Od 5 lat wspomaga pracę lekarzy asystując przy zabiegach z dziedziny pedodoncji, endodoncji pod mikroskopem i i chirurgii stomatologicznej. W swojej pracy najbardziej lubi współpracę z „małym pacjentem”, która wymaga cierpliwości i odpowiedniego podejścia do najmłodszych pacjentów. Poza pracą asystentki, stale udoskonala swoje umiejętności jako higienistka stomatologiczna.

W wolnym czasie podróżuje po zakątkach Polski i spędza czas w gronie najbliższych.

Ada Kopeć

Ada Kopeć

Asystentka Stomatologiczna

Z wykształcenia kosmetolog, która postanowiła realizować się jako asystentka stomatologiczna. W przyszłości pragnie zdobyć zawód higienistki stomatologicznej. Najczęściej asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii, jednocześnie dbając o komfort pacjenta. Kontakt z najmłodszymi pacjentami sprawia jej największą radość, a odpowiednie podejście do małego pacjenta – to specjalność Ady.

Wolne chwile wykorzystuje na podróże i trenowanie sztuk walki, a jej największą pasją jest śpiewanie muzyki soul.

Aleksandra Uhryn

Aleksandra Uhryn

Asystentka Stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, która od kilku lat wspomaga pracę lekarzy-dentystów. Ukończyła dietetykę na Uniwersytecie Medycznym, jednak pracę z pacjentem woli przy fotelu stomatologicznym niż w gabinecie dietetycznym. Niestraszne są jej wyzwania, a nowe umiejętności przyswaja w szybkim tempie.

Wolny czas spędza aktywnie, a gotowanie dla rodziny i przyjaciół to dla niej idealna forma rozrywki.

Klaudia Kotlicka

Menadżer Rejestracji i Marketingu

Ukończyła trzy fakultety z dziedziny marketingu i poprawnej polszczyzny na Uniwersytecie Wrocławskim i na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach.
W swojej pracy dąży do udoskonalenia metod obsługi Pacjenta na najwyższym poziomie.
Jej największą pasją oprócz pracy w klinice jest wizaż. Każdą swoją wolną chwilę przeznacza na upiększanie innych kobiet.

 

Klaudia Kotlicka Prime Dental

Anna Szostek

Rejestratorka Medyczna


Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Warszawie. Już w trakcie studiów odkryła swoją pasję do stomatologii i zainteresowanie do odkrywania relacji międzyludzkich. W swojej pracy najbardziej lubi bezpośredni kontakt z drugą osobą, a pomaganie innym sprawia jej największą przyjemność.

Poza pracą w klinice interesuje się psychologią i malarstwem akwarelowym. Długie spacery z jej ukochanym psem to nieodłączny element każdego dnia.

Anna Szostek

Wiktor Arciszewski

Rejestrator Medyczny

Absolwent socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończony kierunek wspomógł pracę Wiktora podczas codziennych zadań na rejestracji. Kontakt z drugą osobą sprawia, że czuje się “jak ryba w wodzie”, jednocześnierealizując standardy obsługi pacjenta na najwyższym poziomie.  

Poza pracą ceni sobie rozwój osobisty jak i czas spędzony w gronie przyjaciół. Pasjonuje go fotografia reklamowa oraz psychologia w biznesie.  

 

Wiktor Kaczmarek